Hotel Novotel Madrid City Las Ventas leży w biznesowej dzielnicy miasta i oferuje basen oraz prywatny parking samochodowy na terenie. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne jest w prawie 3 km, a Pałac Kryształowy w Madrycie jest 3,1 km od hotelu.
W 164 pokojach znajduje się biurko, a także takie udogodnienia jak telewizja satelitarna oraz minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Centralne ogrzewanie i żelazko z deską do prasowania są oferowane dla komfortu gości. Oprócz oddzielnej toalety i prysznica, udogodnienia w łazience obejmują również suszarkę do włosów i ręczniki.
Pozostałe udogodnienia obejmują centrum wellness, solarium i teren zabaw. Na miejscu dostępne są sala zebrań i 8 wielofunkcyjnych pokoi spotkań z ksero i biurkiem.
Podczas pobytu w hotelu Novotel Madrid City Las Ventas goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Restaurante Insolito, w 50 metrach, czy restauracja Restaurante Montecarlo w odległości 6 min spacerem.
Ten hotel jest usytuowany w samym centrum Madrytu, w niewielkiej odległości od stacji metra Parque de las Avenidas. Novotel Madrid City Las Ventas jest usytuowany w pobliżu atrakcji przyrodniczych, takich jak Park Retiro 3,2 km) i Królewski Ogród Botaniczny 4 km). W odległości 6 min spacerem stąd leży Centro Cultural Islámico de Madrid. 4-gwiazdkowy obiekt jest zlokalizowany 4 km od stacji kolejowej Atocha, natomiast Stadion piłkarski Santiago Bernabeu jest w prawie 2 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Andrzej
2023-06-07
Mój pobyt w tym hotelu był bardzo udany. Lokalizacja była świetna - bliskość metra umożliwiła nam łatwe i szybkie dotarcie do centrum miasta. dojazd z lotniska zajmował tylko 10 minut, co było bardzo wygodne. Pokoje były przestronne i czyste, a personel był niezwykle pomocny i przyjazny. Był też basen, który pozwolił nam zrelaksować się w upalne dni. jedzenie w hotelowej restauracji było smaczne. Moja rodzina była bardzo zadowolona z pobytu i z czystym sumieniem polecam ten hotel.
Jednym z negatywnych aspektów było położenie hotelu z dala od centrum i innych turystycznych miejsc. basen okazał się mniejszy niż na zdjęciach, a okoliczności pogodowe uniemożliwiły nam skorzystanie z niego.
Stanisław
2023-04-05
Wygodne łóżko, ciepła woda, smaczne śniadanie, pomocny personel, bliska lokalizacja do metra i autobusów.
Nic takiego.